Nyitólap | Regisztráció | Kapcsolat | English |   

PHP-Nuke PHP-Nuke
PHP-Nuke Portál :: Téma megtekintése - FriendFinder
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Mielőtt feltennéd a kérdésed, kérlek használd a Fórum keresőjét! Lehet, hogy a kérdés már szerepel a fórumban és meg is van válaszolva.
Hozzászólásodban ne használd a <javascript></javascript> valamint <SCRIPT></SCRIPT> html tag-eket, módosítva használd pl.: <javas*cript>

FriendFinder
Ugrás oldalra 1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Modulok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
fetczer
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2005. Június 20. Hétfő, 6:45    Hozzászólás témája: : FriendFinder Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha már úgy is ez a téma. Nekem miért nem működik a Friend Finder?
A Modulok menüben ha rákattintok akkor megjelenik a főlapja. De ha onnan akarok tovább menni, egyszerűen egy üres fehér lapot hoz be nekem (pl. register, keresés, browse). Miért van ez? 2.1.3-as verziót használok.
Köszi
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Június 20. Hétfő, 11:52    Hozzászólás témája: : FriendFinder Hozzászólás az előzmény idézésével

fetczer írta:
Ha már úgy is ez a téma. Nekem miért nem működik a Friend Finder?
A Modulok menüben ha rákattintok akkor megjelenik a főlapja. De ha onnan akarok tovább menni, egyszerűen egy üres fehér lapot hoz be nekem (pl. register, keresés, browse). Miért van ez? 2.1.3-as verziót használok.
Köszi

Magyar nyelvi file-okat bemasoltad?
A modules/FriendFinder/data/ konyvtraba is?
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2005. Június 20. Hétfő, 12:08    Hozzászólás témája: : FriendFinder Hozzászólás az előzmény idézésével

Most már igen Smile
Helyre is jött.
Köszi

De újabb probléma lépett fel. Rámegyek hogy regiszter, de a legörülő listában nincs semmi. Kivéve a a születési idő beállításánál. De a többinél egy üres lista nyílik meg.
Ezt hogy orvosoljam?
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Június 20. Hétfő, 12:24    Hozzászólás témája: : FriendFinder Hozzászólás az előzmény idézésével

fetczer írta:
Most már igen Smile
Helyre is jött.
Köszi

De újabb probléma lépett fel. Rámegyek hogy regiszter, de a legörülő listában nincs semmi. Kivéve a a születési idő beállításánál. De a többinél egy üres lista nyílik meg.
Ezt hogy orvosoljam?

Az english data-t irtad at hungarian-ra?
Ha igen azt hiszem az a problema.
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2005. Június 20. Hétfő, 12:28    Hozzászólás témája: : FriendFinder Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen. Akkor most fordítsam le?
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Június 20. Hétfő, 12:33    Hozzászólás témája: : FriendFinder Hozzászólás az előzmény idézésével

fetczer írta:
Igen. Akkor most fordítsam le?

Van ettol gyorsabb megoldas is Wink
Letoltesbe feltettem: http://www.nuker.hu/letoltesek-459.html
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2005. Június 20. Hétfő, 12:33    Hozzászólás témája: : FriendFinder Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja bocs. Nem szóltam Smile
Most láttam csak hogy felkerült a magyarosítás is. Csak akkor a szöveget írd át a Friend Findernél mert én az átírást javasoltam. Bocs.
Így már tökéletes.
Köszönöm szépen.

Komolyan mondom hogy a nuke hivatalos magyar honlapja bili füle ehhez képest. Királyok vagytok.
fetczer
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2005. Június 20. Hétfő, 13:02    Hozzászólás témája: : FriendFinder Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja már megtetted. OK. Mégegyszer bocsi.
fetczer
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2005. Június 20. Hétfő, 19:51    Hozzászólás témája: : FriendFinder Hozzászólás az előzmény idézésével

Az admin menüben ír egy ilyet hogy mutassa a chat szobákat a főlapon. De hol van benne chat? Vagy azt külön kell letölteni.
Ha beállítom ezt írja ki:

Csevegőszobák
_WCNOACTIVE

Valamint ha ezt bekapcsolom akkor a theme alsó része szétesik.
Megoldható ez a probléma?
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Június 20. Hétfő, 23:10    Hozzászólás témája: : FriendFinder Hozzászólás az előzmény idézésével

fetczer írta:
Az admin menüben ír egy ilyet hogy mutassa a chat szobákat a főlapon. De hol van benne chat? Vagy azt külön kell letölteni.
Ha beállítom ezt írja ki:

Csevegőszobák
_WCNOACTIVE

Valamint ha ezt bekapcsolom akkor a theme alsó része szétesik.
Megoldható ez a probléma?

Ha aktivaltam nekem hibat irt, a modules/FrienFinder/functions.php -ben az alabbi fuggvenyt kellet modositani:
Kód:
function chatroom(){   
   global $dbi,$currentlang,$prefix,$module_name;
        $q=sql_query("select ".$prefix."_chatroom.*, count(".$prefix."_chatuser.rid) as users from ".$prefix."_chatroom left join ".$prefix."_chatuser on ".$prefix."_chatuser.rid = ".$prefix."_chatroom.rid group by ".$prefix."_chatroom.rid order by ".$prefix."_chatroom.typ, ".$prefix."_chatroom.name",$dbi);
        echo "<br><br><table align=center bgcolor=\"#F0FFFF\" style=\"border-width: 0px;border-color: #000000;border-style: solid\" cellspacing=\"1\" cellpadding=\"2\">";
        echo "<tr bgcolor=#CDDDFF><td COLSPAN=\"3\"><font class=\"title\"><center><b>"._CHAT."</b></center></font></td></tr>";
        $x=1;
        if(sql_num_rows($q,$dbi) == 0){
           echo "<TR BGCOLOR=$FFDDDD><TD COLSPAN=\"4\"><FONT CLASS=normal><CENTER>"._WCNOACTIVE."</CENTER></FONT></TD></TR>";
        } else {
       echo "<tr bgcolor=#FFFFFF>";
       while($row=sql_fetch_array($q,$dbi)) {
          echo "<TD BGCOLOR=$FFDDDD><FONT CLASS=normal><a href=\"modules.php?op=modload&name=Chat&file=index&roomid=$row[rid]\">$row[name]</a>";
          if($row[typ] == "P") {
            echo "<FONT CLASS=normal>(P";
           }
          elseif ($row[typ] == "M") {
               echo "<FONT CLASS=pn-normal>(M";
           }
          elseif($row[typ] == "F") {
             echo "<FONT CLASS=pn-normal>(F";
         } else  echo "<FONT CLASS=normal>(N";
      echo "$row[users])</font></td>";
      if($x%3==0)echo "</tr><tr bgcolor=#FFFFFF>";
      $x++;
     }
     echo "</tr></table>";
     echo ""._EXPLANATION."<br>"
          .""._EXP."<br>";

}

}

erre:
Kód:
function chatroom(){   
   global $db,$currentlang,$prefix,$module_name;
        $q = $db->sql_query("select ".$prefix."_chatroom.*, count(".$prefix."_chatuser.rid) as users from ".$prefix."_chatroom left join ".$prefix."_chatuser on ".$prefix."_chatuser.rid = ".$prefix."_chatroom.rid group by ".$prefix."_chatroom.rid order by ".$prefix."_chatroom.typ, ".$prefix."_chatroom.name");
        echo "<br><br><table align=center bgcolor=\"#F0FFFF\" style=\"border-width: 0px;border-color: #000000;border-style: solid\" cellspacing=\"1\" cellpadding=\"2\">";
        echo "<tr bgcolor=#CDDDFF><td COLSPAN=\"3\"><font class=\"title\"><center><b>"._CHAT."</b></center></font></td></tr>";
        $x=1;
        if($db->sql_numrows($q) == 0){
           echo "<TR BGCOLOR=$FFDDDD><TD COLSPAN=\"4\"><FONT CLASS=normal><CENTER>"._WCNOACTIVE."</CENTER></FONT></TD></TR>";
        } else {
       echo "<tr bgcolor=#FFFFFF>";
       while($row=$db->sql_fetchrow($q)) {
          echo "<TD BGCOLOR=$FFDDDD><FONT CLASS=normal><a href=\"modules.php?op=modload&name=Chat&file=index&roomid=$row[rid]\">$row[name]</a>";
          if($row[typ] == "P") {
            echo "<FONT CLASS=normal>(P";
           }
          elseif ($row[typ] == "M") {
               echo "<FONT CLASS=pn-normal>(M";
           }
          elseif($row[typ] == "F") {
             echo "<FONT CLASS=pn-normal>(F";
         } else  echo "<FONT CLASS=normal>(N";
      echo "$row[users])</font></td>";
      if($x%3==0)echo "</tr><tr bgcolor=#FFFFFF>";
      $x++;
     }
     echo "</tr></table>";
     echo ""._EXPLANATION."<br>"
          .""._EXP."<br>";

}

}

Chat-et kulon kell telepiteni ahogy nezem, erre vonatkozoan nem talaltam rolla info-t a doksiban.
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2005. Június 21. Kedd, 7:05    Hozzászólás témája: : FriendFinder Hozzászólás az előzmény idézésével

Javítottam de nem lett jobb. Ugyan olyan maradt.
Szerintem hagyjuk is amíg nincs meg hozzá a chat. Addig bekapcsolni sem érdemes. Próbáltam rákeresni de eddig nem találtam.
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Június 21. Kedd, 12:20    Hozzászólás témája: : FriendFinder Hozzászólás az előzmény idézésével

fetczer írta:
Javítottam de nem lett jobb. Ugyan olyan maradt.
Szerintem hagyjuk is amíg nincs meg hozzá a chat. Addig bekapcsolni sem érdemes. Próbáltam rákeresni de eddig nem találtam.

Amit javasoltam modositast az adatbazis lekerest javitja.
A hibat feltehetoleg azert nem latod, mert tiltva van a szerveren a hibak kiirasa. Tehat ha a chat meglenne hozza akkor a modositas nelkul tuti hogy nem mukodne.
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2005. Július 17. Vasárnap, 22:57    Hozzászólás témája: : FriendFinder Hozzászólás az előzmény idézésével

Halee!

Letöltöttem a friendfindert. Kipróbáltam, de nem jelenik meg a képfeltöltési lehetőség. Arra gondoltam valami galiba lehet a mode-okkal ezért szénné állítottam mindent 777-re, de így sem változott semmi.
Mi lehet a gixer?

www.asztromokus.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Július 18. Hétfő, 1:00    Hozzászólás témája: : FriendFinder Hozzászólás az előzmény idézésével

register_globals -nak On -ban (bekapcsolva) kell lennie, kulonben nem mukodik a kepfeltoltes, valamint csak .jpg file lehet.
A module/FriendFinder/images/members konyvtarnak kell chmod 777
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2005. Július 18. Hétfő, 7:25    Hozzászólás témája: : FriendFinder Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!

Nem egészen értem..., hol is van pontosan ez a register_globals történet?
Az admin felületen nincs ilyen kapcsoló, fájlokban pedig nem találtam ilyen szóösszetételt.

www.asztromokus.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Modulok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban