Nyitólap | Regisztráció | Kapcsolat | English |   

PHP-Nuke PHP-Nuke
PHP-Nuke Portál :: Téma megtekintése - 4nalbum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Mielőtt feltennéd a kérdésed, kérlek használd a Fórum keresőjét! Lehet, hogy a kérdés már szerepel a fórumban és meg is van válaszolva.
Hozzászólásodban ne használd a <javascript></javascript> valamint <SCRIPT></SCRIPT> html tag-eket, módosítva használd pl.: <javas*cript>

4nalbum
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Modulok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
GoMEz
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Máj 8. Vasárnap, 23:02    Hozzászólás témája: 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

Hy!
Felnyomtam a 4nalbum092-t. Melyik fájlokon kell attribútomokat álitani,és mire?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
negroli
Dr.NukeR
Dr.NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Máj 9. Hétfő, 0:31    Hozzászólás témája: Re: 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

GoMEz írta:
Hy!

Egyiken sem!Csak a sql\4nalbum.sql másold fel a Adatbázisba, majd a 4nalbum-mysql-setup.php amit a gyökérkönyvtárba másoltál hivd meg igy:
http://teoldalad.hu/4nalbum-mysql-setup.php és installáld fel a START - INSTALL!-al. Wink

hy
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tkalex
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Máj 9. Hétfő, 1:17    Hozzászólás témája: Re: 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

GoMEz írta:
Hy!

Az én leírásomban ennyit találtam:
Az album modul mappájában,
Az album mappa:
CHMOD: [777]
A temp mappa:
CHMOD: [777]
Az admin/config.php fájl:
CHMOD: [666]
Az admin/settings.php fájl:
CHMOD: [666]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
GoMEz
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Máj 9. Hétfő, 11:54    Hozzászólás témája: : 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha új kategóriát akarok létrehozni akkor ezt irja ki:
"Nem lehet írni a célkönyvtárba. Ellenőrizd, hogy van-e írási jogosultságod."

A másik baj az,hogy a képeket nem tudom jováhagyni,mert ezt irja ki:
"Move Failed."
Mit állítsak még?
Vissza az elejére
pixel
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2005. Máj 9. Hétfő, 12:22    Hozzászólás témája: : 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

GoMEz írta:
Ha új kategóriát akarok létrehozni akkor ezt irja ki:
"Nem lehet írni a célkönyvtárba. Ellenőrizd, hogy van-e írási jogosultságod."

A másik baj az,hogy a képeket nem tudom jováhagyni,mert ezt irja ki:
"Move Failed."
Mit állítsak még?

Az előbbieket beállitottad???
Vissza az elejére
GoMEz
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Máj 9. Hétfő, 12:36    Hozzászólás témája: : 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen.Mielőtt feltettem újabb problémás kérdésemet.
Vissza az elejére
pixel
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2005. Máj 9. Hétfő, 12:45    Hozzászólás témája: : 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

GoMEz írta:
Igen.Mielőtt feltettem újabb problémás kérdésemet.

Adattábla is rendben?
(minden tábla ott van
és a CHMOD is ok?
Biztos?)
Próbálj meg kategóriát az adatbázisban létrehozni.
Vissza az elejére
Nuub
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Július 30. Szombat, 10:46    Hozzászólás témája: : 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem olyan bajom van vele h admin felületen ha ráklikkelek 404 Shocked
Hibaüzit pedig sehol nemlátok.. ez miért lehet?
Vissza az elejére
Pearly
NukeR
NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Augusztus 6. Szombat, 11:03    Hozzászólás témája: : 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

Léci!!!! Nem tudom kitalálni, hogy ezt a képet hová kell raknom:
http://localhost/teszt_nuke/modules/4nAlbum/album//
Bármit csinálok nem jelenik meg a kép.
Próbáltam úgy, hogy : http://localhost/teszt_nuke/modules/4nAlbum/album/images/a_kepem_amit_szeretnek

Hol kell ezt beírni, hogy megjelenjen?
Azért ezt az albumot szeretném feltenni, mert videókat is fel szeretnék rakni.
Esetleg tudtok valami olyan blokkot vagy valamit amire videókat tudok tenni? Találtam egy nagyon klasszat ami lejáccik videot de csak egyet tud lejáccani sajnos asszem. Sad(( Nézzétek meg! http://nightlight.uw.hu/
Középen van a főoldalon.

Nagyon köszi a segítséget előre is!
Puszi! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szaky
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Augusztus 18. Csütörtök, 8:36    Hozzászólás témája: Kérdés Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudja valaki, hogy a 4nAlbum modulban a sablonokat hogy lehet megváltoztatni? Nem kéne nekem az a sok xarság, amit odatesz a kép mellé. Nekem csak a képre lenne szükségem, de ahogy beletúrok a sablonba egyből leszáll az egész! Bővebben csak a paramétereket írja ki: <:IMAGE:> stb... És telepíthetem fel az egészet..

Előre is köszi

Szaky
Vissza az elejére
-gnagy-
NukeR
NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Szeptember 10. Szombat, 12:58    Hozzászólás témája: : 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

Az lenne a gondom, hogy az adminban létre hozok egy kategóriát ill. az album1-et meg az album2- őt szerkesztettem át, és nem jelennek meg a gallériában a kategóriák!De ha userként akkarok feltölteni ott érzékeli és ki is lehet vállasztani melyikbe töltsse, meg fel is kerülnek a képek és ki is írja, hogy van 1 új kép stb... De a kategóriákat nem képes érzékelni, de az adminban igen!
Pls help!Köszi!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
retroboii
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Szeptember 27. Kedd, 9:43    Hozzászólás témája: : 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Help kellene! Az albumban, ha kategóriát hozok létre, akkor mindig a legújabban létrehozott kerül a végére, és nekem fordítva kellene, hogy a legújabb legyen elöl. Kategórián belül a képeket úgy rendezem, ahogy jól esek, de a kategóriákat nem, annyi elég lenne, hogy a kategóriák megjelenítésénél, megfordíthassam a sorrendet! Segítségeteket előre is köszönöm!
Vissza az elejére
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Szeptember 28. Szerda, 9:22    Hozzászólás témája: : 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyisd meg a modules/4nAlbum/public/mainGallery.php -t keresd ezeket a sorokat:
Kód:
        $result = mysql_query("SELECT *, (TO_DAYS(NOW()) - TO_DAYS(lastadd)) AS new_day FROM $prefix"._4nalbum_categories." WHERE parent=-1 AND visible>=0 ORDER BY gallname");
        else
                $result = mysql_query("SELECT *, (TO_DAYS(NOW()) - TO_DAYS(lastadd)) AS new_day FROM $prefix"._4nalbum_categories." WHERE parent=-1 AND visible>0 ORDER BY gallname");

modositsd igy:
Kód:
                $result = mysql_query("SELECT *, (TO_DAYS(NOW()) - TO_DAYS(lastadd)) AS new_day FROM $prefix"._4nalbum_categories." WHERE parent=-1 AND visible>=0 ORDER BY gallname DESC");
        else
                $result = mysql_query("SELECT *, (TO_DAYS(NOW()) - TO_DAYS(lastadd)) AS new_day FROM $prefix"._4nalbum_categories." WHERE parent=-1 AND visible>0 ORDER BY gallname DESC");

Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Szeptember 28. Szerda, 9:49    Hozzászólás témája: : 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

Hibátlan! Örök hálám Smile
Vissza az elejére
retroboii
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Szeptember 28. Szerda, 9:55    Hozzászólás témája: : 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

Még egy kérdésem lenne. ugyanitt (gondolom a mainGallery.php-ben) az alkategóriák fölött van két ilyen sor:

_LOGO
Szerda _4nalbm001 28. Szeptember 2005

Gondolom a logo helyére jönne a logo, de ezek az alsóvonalak nagyon zavarnak. Lehet ezzel vmit kezdeni? vagy én szúrtam el benne vmit?Smile
Előre is köszönöm.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Modulok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
1 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban