Nyitólap | Regisztráció | Kapcsolat | English |   

PHP-Nuke PHP-Nuke
PHP-Nuke Portál :: Téma megtekintése - program-PHP-Nuke-8.0
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Mielőtt feltennéd a kérdésed, kérlek használd a Fórum keresőjét! Lehet, hogy a kérdés már szerepel a fórumban és meg is van válaszolva.
Hozzászólásodban ne használd a <javascript></javascript> valamint <SCRIPT></SCRIPT> html tag-eket, módosítva használd pl.: <javas*cript>

program-PHP-Nuke-8.0

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Telepítés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mark00011
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 26. Vasárnap, 19:50    Hozzászólás témája: program-PHP-Nuke-8.0 Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ezt a verziót töltöttem le innen a nuker.hu oldalról. Felraktam a html-ben szereplő dolgokat a tárhelyemre, de semmi. Eddig nukedes logót tett ki meg utalt a webes installról, volt egy link is ami nem reagált. A configba átírtam a cuccokat és most egy fehér háttér jelenik meg és onnantól semmi. Mit lehet tenni ilyenkor? Tudna linkelni valaki egy installos php nuke-t? Nem nagyon értek hozzá. Most árírtam a mysql felhasználót nehogy esetleg baj legyen belőle.

U.I.: a honlap címe:
http://www.receptjeink.horvathestarsa.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
1juhfej
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2013. Március 16. Szombat, 0:14    Hozzászólás témája: telepítés nem sikerül Hozzászólás az előzmény idézésével

Innen az oldalról leszedtem a PHP-Nuke 8.0 teljes magyar nyelvel és a html mappában levő fájlokat felraktam a tárhelyre.Megcsináltam php-ban importáltam a sql-t ahogyan az írva volt.A weboldalam címére lépve a sárga színű PHP-NUKE logo fogadott alatta pedig ez : There seems to be a problem with the MySQL server, sorry for the inconvenience.

We should be back shortly.

kerestem azt a bizonyos webes istallálót is de nem igazán találtam.
A config.php-t nem mertem piszkálni mert még kezdő vagyok,de nagyon szeretném használni már.
Nem tudna valaki segíteni ebben egy kicsit szájba rágósan??
Azt nagyon megköszönném.
Pl.: a config fájl azon részét bemásolná ahol módosítanom kell.

Türelmeteket előre is megköszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BLaci
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2013. Április 5. Péntek, 12:45    Hozzászólás témája: : program-PHP-Nuke-8.0 Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Remélem még nem késő.
Ezt a négy sort kell módosítanod a config.php fájlban:

$dbhost = "localhost";
$dbuname = "root";
$dbpass = "";
$dbname = "";

Host név a tárhelyszolgáltató adja.
Adatbázis felhasználói név.
Jelszó
Adatbázis neve.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Telepítés Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban