Nyitólap | Regisztráció | Kapcsolat | English |   

PHP-Nuke PHP-Nuke
PHP-Nuke Portál :: Téma megtekintése - Időjárás modul
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Mielőtt feltennéd a kérdésed, kérlek használd a Fórum keresőjét! Lehet, hogy a kérdés már szerepel a fórumban és meg is van válaszolva.
Hozzászólásodban ne használd a <javascript></javascript> valamint <SCRIPT></SCRIPT> html tag-eket, módosítva használd pl.: <javas*cript>

Időjárás modul
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Modulok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
polgar
Dr.NukeR
Dr.NukeR

HozzászólásElküldve: 2004. December 27. Hétfő, 21:26    Hozzászólás témája: : Időjárás modul Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok és olyankor mi van ha 777 chmod van beállítva és mégsem megy az oldal?Nem lehet megnyitni Yahoo Weather oldalt
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2004. December 27. Hétfő, 21:53    Hozzászólás témája: Weather Hozzászólás az előzmény idézésével

polgar írta:
sziasztok és olyankor mi van ha 777 chmod van beállítva és mégsem megy az oldal?Nem lehet megnyitni Yahoo Weather oldalt

Linket tudnal adni ahol meg lehet tekinteni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
polgar
Dr.NukeR
Dr.NukeR

HozzászólásElküldve: 2004. December 27. Hétfő, 21:58    Hozzászólás témája: : Időjárás modul Hozzászólás az előzmény idézésével

http://dataglobe.hu/skyguru/
Jelenleg így futok amig nem zárul le a domainregisztráció.Köszi bekapcsolom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2004. December 27. Hétfő, 22:19    Hozzászólás témája: MS Weather Hozzászólás az előzmény idézésével

polgar írta:

Ha jol van telepitve, tehat az adatbazis is es cache konyvtarnak a chmod 777 is be van allitva, arra gondolok hogy ez a problema a szerver miatt lessz.
Valami miatt nem engedi hogy a cache file-t letrehozza a szerveren.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
polgar
Dr.NukeR
Dr.NukeR

HozzászólásElküldve: 2004. December 27. Hétfő, 22:22    Hozzászólás témája: : Időjárás modul Hozzászólás az előzmény idézésével

ok köszi.Minden a leírás szerint van.Próbállkozok
Vissza az elejére
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2004. December 27. Hétfő, 22:36    Hozzászólás témája: MS Weather Hozzászólás az előzmény idézésével

polgar írta:
ok köszi.Minden a leírás szerint van.Próbállkozok

Egyebkent erdekes a dolog.
localhost-on ha torlom a cache konyvtarat mukodik akkor is.
Feltettem kivancsisagbol a nuker.hu szervere es itt mukodik, sott kivancsisagbol itt is toroltem a cache konyvtarat es mukodik.
Lehet seges hogy valami url eleresi problema van, es mivel a modul az uw.hu-n sem mukodik ugyan ugy mint spaw editor inkabb ez lessz a gond.
http://www.nuker.hu/modules.php?op=modload&name=MS_Weather
Vissza az elejére
polgar
Dr.NukeR
Dr.NukeR

HozzászólásElküldve: 2004. December 27. Hétfő, 22:40    Hozzászólás témája: : Időjárás modul Hozzászólás az előzmény idézésével

azt tudom hogy az uw n nem.Az a cím amit megadtam az egy fizetett domain korlátozás nélkül elvileg.1 Hét mulva kapjuk meg a skyguru.hu domaint kb.Amugy bekapcsolom a fórumot érdekességképpen nézd meg mit ir.Ugy nézd meg hogy ahol vagyunk nincs semmiféle php korlátozás limitálás stb.Mégse megy a nuke rendesen.
Vissza az elejére
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2004. December 27. Hétfő, 22:44    Hozzászólás témája: : Időjárás modul Hozzászólás az előzmény idézésével

polgar írta:
azt tudom hogy az uw n nem.Az a cím amit megadtam az egy fizetett domain korlátozás nélkül elvileg.1 Hét mulva kapjuk meg a skyguru.hu domaint kb.Amugy bekapcsolom a fórumot érdekességképpen nézd meg mit ir.Ugy nézd meg hogy ahol vagyunk nincs semmiféle php korlátozás limitálás stb.Mégse megy a nuke rendesen.

Ismerem a szervert mert ismerosonek is van ott tarhelye, emiatt irtam amit irtam.
Mar tobbszor is irt levelet hogy csinaljanak valamit ezzel a dologgal.
De mar erre van egy topic.
Szoval a szerver beallitasok nem jok amiatt nem mennek jol egyes dolgok.
Vissza az elejére
polgar
Dr.NukeR
Dr.NukeR

HozzászólásElküldve: 2004. December 27. Hétfő, 22:49    Hozzászólás témája: : Időjárás modul Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok köszi.Amugy tudsz valamit a szolgáltatórol.Elfogadható.Amugy töröltem a cookie kat és a tárolt fájlokat és már nem ir hibákat a fórumra.Ilyet se láttam még.
Vissza az elejére
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2004. December 27. Hétfő, 23:02    Hozzászólás témája: : Időjárás modul Hozzászólás az előzmény idézésével

polgar írta:
Ok köszi.Amugy tudsz valamit a szolgáltatórol.Elfogadható.Amugy töröltem a cookie kat és a tárolt fájlokat és már nem ir hibákat a fórumra.Ilyet se láttam még.

Szolgaltatorol semmit nem tudok, a forumodnak nallam semi baja nem volt azon kivul hogy meg ures Smile
Vissza az elejére
polgar
Dr.NukeR
Dr.NukeR

HozzászólásElküldve: 2004. December 27. Hétfő, 23:08    Hozzászólás témája: : Időjárás modul Hozzászólás az előzmény idézésével

igen már megoldottam a problémát köszi
Vissza az elejére
jolaszlo
NukeR
NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 25. Kedd, 1:48    Hozzászólás témája: Re: MS Weather Hozzászólás az előzmény idézésével

black71 írta:
polgar írta:

Ha jol van telepitve, tehat az adatbazis is es cache konyvtarnak a chmod 777 is be van allitva, arra gondolok hogy ez a problema a szerver miatt lessz.
Valami miatt nem engedi hogy a cache file-t letrehozza a szerveren.

Nálam se megy ez pedig localhoston müködik a dataglobon meg nem pedig a 777CHMod is bevan álitva.

E39.HU
Vissza az elejére
jolaszlo
NukeR
NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 26. Szerda, 13:17    Hozzászólás témája: : Időjárás modul Hozzászólás az előzmény idézésével

Ki próbáltam a másik innen letölthető modult (Nuke_Weather_Metric1.3beta)de ez nem igazán tudja magyarországot,buapestről nem is beszélve.Vagy csak én nem találom?Valakinek megy?
Mondjuk az Ms Wather azért jobb lenne ha müködne.

E39.HU
Vissza az elejére
Pro
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Február 2. Szerda, 13:08    Hozzászólás témája: : Időjárás modul Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali, nekem felhasználó módban nem aktív az MS Weather modul.
Az admin menüben meg nincs benne....

Mit csináljak??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Február 2. Szerda, 14:11    Hozzászólás témája: : Időjárás modul Hozzászólás az előzmény idézésével

Pro írta:
Hali, nekem felhasználó módban nem aktív az MS Weather modul.
Az admin menüben meg nincs benne....

Mit csináljak??

Adminban a modulok kezelesenel kapcsold be a modult.
Adminolni nem admin feluletrol kell, hanem a modulnal, de csak ha bevagy jelentkezve mint admin.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Modulok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban