Nyitólap | Regisztráció | Kapcsolat | English |   

PHP-Nuke PHP-Nuke
PHP-Nuke Portál :: Téma megtekintése - Nuke és az ingyenes tárhely
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Mielőtt feltennéd a kérdésed, kérlek használd a Fórum keresőjét! Lehet, hogy a kérdés már szerepel a fórumban és meg is van válaszolva.
Hozzászólásodban ne használd a <javascript></javascript> valamint <SCRIPT></SCRIPT> html tag-eket, módosítva használd pl.: <javas*cript>

Nuke és az ingyenes tárhely
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egyéb
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szasza_hungary
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2004. December 7. Kedd, 13:03    Hozzászólás témája: Re: Nuke és az ingyenes tárhely Hozzászólás az előzmény idézésével

vektor írta:
UW-ról csak annyit, hogy kb. 1 hónapja nem fogadja a freemail az uwról érkező leveleket, mert túl sok spam levelet kaptak tőllük. Javítsatok ki, ha már működik. Tehát ez pl alapból kizárja a regisztrációs mail küldését...

Ez igy nem igaz ÁM!! Pár napig nem fogadott, de azóta megy! most más gondok vannak. De azokat már írtam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2004. December 7. Kedd, 13:41    Hozzászólás témája: Re: FW-t nem ajánlom.... Hozzászólás az előzmény idézésével

Jazzbery írta:

Ismered a NukeCops_GoogleTap-ot? Ez az csinálná, hogy a cikkekből generál egy html- oldalt is. Így a google könnyebben ráakadna az oldalakra. Az általam talált verzió béta és 5x, 6x nukekra készült. Én 7.3-al próbáltam, cím szerint generálja a html oldalakat, de mégsem...

Igen ismerem, es mar topic is van ra http://www.nuker.hu/ftopicp-348.html .
Ezzel kapcsolatos kerdeseket kerlek oda ird .
Jazzbery írta:

Tényleg ha tudtok valami trükköt amivel a keresőket rá lehet venni a minél előkelőbb helyre kerülésre, az szerintem sokakat érdekelne.

Trukkot szerintem csak a kereso motor keszitoje tudna megmondani hogyan lehetseges a jo helyezes a kereso oldalan.
Bovebben olvashatsz temarol http://weblabor.hu/cikkek/googlealapjai1 oldalan
Jazzbery írta:

Egyébként jó az oldal, ha nem lenne baj, sűrűn visszajárnék..

Nem baj ha surun jarsz, sot inkabb orulunk neki, mert a tapasztalokkal te is nagyban tudod segiteni a kezdo felhasznalokat.
Jazzbery írta:

Hírlevél. Megkaptam, módosítottam a leírtakat. Érdekelne a, "Minden felhaszálónknak javasoljuk sürgősen készítsék el a következő módosítást" miértje.

Miertje csak annyi hogy a hackerrekel szemben legyen minnel biztonsagosabb mindenkinek a nuke-ja.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szasza_hungary
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2004. December 7. Kedd, 15:02    Hozzászólás témája: : Nuke és az ingyenes tárhely Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez az oldal elvileg konkurenciája a php-nuke.hu-nak?
Vissza az elejére
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2004. December 7. Kedd, 15:54    Hozzászólás témája: php-nuke Hozzászólás az előzmény idézésével

szasza_hungary írta:

Nem szandekunk hogy a php-nuke.hu konkurenciaja legyunk.
Az oldallal inkabb a nuker-eknek szeretnenk segitseget nyujtani.
A PHP-NUKE amugy is egy kozosseg, es eleg baj az ha valaki ezt az oldalt mint konkurenciat tekinti.
Vissza az elejére
vektor
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2004. December 7. Kedd, 16:13    Hozzászólás témája: Re: Nuke és az ingyenes tárhely Hozzászólás az előzmény idézésével

szasza_hungary írta:
vektor írta:
UW-ról csak annyit, hogy kb. 1 hónapja nem fogadja a freemail az uwról érkező leveleket, mert túl sok spam levelet kaptak tőllük. Javítsatok ki, ha már működik. Tehát ez pl alapból kizárja a regisztrációs mail küldését...

Ez igy nem igaz ÁM!! Pár napig nem fogadott, de azóta megy! most más gondok vannak. De azokat már írtam.

OK! Akkor bocsi a félrevezetésért Embarassed Csak ez volt a probléma, amikor az uw-n voltam.

Idézet:

Én nem vagyok kompetens ebben a kérdésben, de szerintem mivel ebből tudtommal egyik oldal sem húz hasznot, és céljuk az önzetlen segítség nyújtás egy ingyenesen használható rendszer kapcsán, így nem is lehet az egyik a másiknak a konkurenciája. Legalábbis szerintem Very Happy . Ez úton is had köszönjem meg többek nevében Blacknek, hogy létrehozta, és üzemelteti, ezt az oldalt. És mindenkinek, aki valaha is segített a fórumokon keresztül.

Oh elbőgöm magam, olyan szépeket írtam Mr. Green
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szasza_hungary
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2004. December 7. Kedd, 16:28    Hozzászólás témája: Re: php-nuke Hozzászólás az előzmény idézésével

black71 írta:
szasza_hungary írta:

A PHP-NUKE amugy is egy kozosseg, es eleg baj az ha valaki ezt az oldalt mint konkurenciat tekinti.

OK!
Csak kiváncsi voltam többi dolog miatt is Smile
Vissza az elejére
sp136
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2004. December 8. Szerda, 1:09    Hozzászólás témája: Re: Nuke és az ingyenes tárhely Hozzászólás az előzmény idézésével

vektor írta:

Blacknek teljesen igaza van. Magyarországon jelenleg nincs olyan ingyenes tárhelyszolgáltató, amely maradéktalanul kielégítené a nuke összes opcióját. Én kipróbáltam az összes létező magyar ingyenes szolgáltatót, majd az FW mellett állapodtam meg. Igazából, talán még itt a legelviselhetőbbek a korlátozások. Amit még black nem említett az a htacces fájlok tiltása. Nekem az adatbázis korlátozás miatt, több blokkot is ki kellett kapcsolnom, nem beszélve arról, hogy ha online szerkeszted az oldalt, és nem localhostról töltöd fel a változtatásokat, akkor rémesen hamar összejön az a 15 000 lekérdezés. Az 50 küldhető mail egy nap az is több, mint kevés. Szóval én mindenképpen valami fizetős tárhelyet javaslok nektek is. Vannak szolgáltatók, akik 1 000Ft-ért kínálnak 1 hónapra 500 megás, korlátozatlan tárhelyet (értsd: minden van, ami egy nuke oldalhoz szükséges). Plussz 4 000Ft a domain regisztrálás. Én is egyszerű diák vagyok, de ennyit, még nekem is megér a dolog. Amúgy meg, ahova én reggeltem lehet havonta is fizetni. Arról az előnyéről, nem is beszélve, hogy az üzemeltetőnek érdeke, hogy segítsen neked, ha bármi problémád van. Én már többször írtam nekik e-mailt, és 1-2 órára rá, már érkezett is a válasz. Viszont még nem merem ajánlani a szolgáltatót, mert még nem nálluk üzemel a honlapom. Késöbb, majd írok rólla ismertetőt, ha van rá igény.

Vektor szavaiból egyértelműen sikerült beazonosítanom a szolgáltatót Laughing mivel kb. egy hónapja költöztem át hozzá az fw-ről. Minden rózsaszín volt addig míg kb. 10 nappal ezelőtt egy áramkimaradás folytán az összes adatom elveszett (a szerverük a Senorg-nál volt - lecsekkoltam - és a szünetmentesről való visszakapcsoláskor vmi elfüstölt. No de kérem, hogy lehet elveszteni x kuncsaft teljes anyagát???) Két nap múlva jött a tájékoztató levél, hogy kezdjem el újratölteni az oldalamat. Ott figyelt az üres tárhely meg az üres adatbázis. Kárpótlásul a dec havi díjat elengedik (990 Ft) Laughing Laughing Laughing
Bár kezdő nuker vagyok - mindössze 2 hónapja kezdtem - de azt már korábban megtanultam, hogy menteni, menteni, menteni! Volt egy két nappal korábbi mentésem, így nagy kár nem ért, de lemartam volna az arcomat, ha mindent előről kellett volna kezdenem.

Szóval ezen a "kis" malőrön kívül egyelőre jók a tapasztalataim. Minden frankón müxik, az átregisztrálást épp a napokban kértem, és itt is ingyenes.

Az fw-ről főleg a lassú letöltés és ez a 15.000-es korlátozás üldözött el. A coppermine felrakása után elviselhetetlenné vált az egész. Mikor megírtam nekik az észrevételemet akkor azt válaszolták, hogy sz.r programot használok Exclamation

ui.
Ja, és ha valaki eddig nem ismerte volna fel a szolgáltatót .... ez a dataglobe.hu Laughing

www.dataglobe.hu/burgman
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szasza_hungary
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2004. December 12. Vasárnap, 16:15    Hozzászólás témája: : Nuke és az ingyenes tárhely Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát lehet, hogy a SQL az uw-n az utolsó napokat húzza.
Vissza az elejére
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2004. December 14. Kedd, 11:32    Hozzászólás témája: php-nuke vs uw Hozzászólás az előzmény idézésével

FireCobold írta:

A nuke (7.5-ös) rendületlenül 127.0.0.1 ip-n lát mindenkit (bár volt már kivétel), de az MS Analysis jól dolgoik. Gondolom ebből fakadhat az a probléma, hogy a General User Info csak 1 vendéget mutat, holott több gépről is voltunk egyszerre (nem megosztott net). Ha valaki tud erre megoldást, megköszönném a segítséget.

Na szoval van egy nagyon egyszeru dolog az uw.hu -ra.
Nyisd meg a mainfile.php-t es keresd ezt a sort:
Kód:
    $ip = $_SERVER["REMOTE_ADDR"];

Ha megvan csereld le erre:
Kód:
    $ip = $_SERVER["HTTP_X_FORWARDED_FOR"];

Ennyi lenne Smile
Vissza az elejére
adriandraco
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2005. Január 2. Vasárnap, 13:23    Hozzászólás témája: : Nuke és az ingyenes tárhely Hozzászólás az előzmény idézésével

Én, most a http://dox.hu -nál próbálkozom. Egyenlőre minden megy, ami az atw-n nem, de még nem merek örülni. Ismei valaki ezt a szolgáltatót?
Vissza az elejére
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Január 2. Vasárnap, 14:10    Hozzászólás témája: : Nuke és az ingyenes tárhely Hozzászólás az előzmény idézésével

adriandraco írta:
Én, most a http://dox.hu -nál próbálkozom. Egyenlőre minden megy, ami az atw-n nem, de még nem merek örülni. Ismei valaki ezt a szolgáltatót?

En most hallok rola eloszor Think
Varjuk a tapasztalataidat!
Vissza az elejére
lenard
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2005. Január 2. Vasárnap, 14:14    Hozzászólás témája: : Nuke és az ingyenes tárhely Hozzászólás az előzmény idézésével

adriandraco írta:

Elméletileg a nuke-hoz a legalkalmasabb ingyenes szolgáltató, de gyakorlatilag ki tudja. Mindenhol vannak hibák.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lenard
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2005. Január 2. Vasárnap, 14:18    Hozzászólás témája: Re: php-nuke Hozzászólás az előzmény idézésével

black71 írta:
szasza_hungary írta:

Nekem a nuker.hu jobban bejön mint a php-nuke.hu.
Sokkal többminden van itt, és eddig még minden kérdésemre kaptam választ!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Guruka
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2005. Január 2. Vasárnap, 14:23    Hozzászólás témája: : Nuke és az ingyenes tárhely Hozzászólás az előzmény idézésével

én az srv.hu-val vagyok így, de sajnos sokszor nem férek hozzá az oldalhoz. Egyszerűen nem jeleníthető meg, vagy éppen az sql szerver áll. Igaz nem napokról... Percekről van szó, de elég kellemetlen, főleg, ha valaki először járna nálad. Confused
Én most külföldi szerveren próbálkozom (lycos), eddig minden OK, a wysiwyg editor futtatásán kívül Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
adriandraco
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2005. Január 2. Vasárnap, 14:29    Hozzászólás témája: : Nuke és az ingyenes tárhely Hozzászólás az előzmény idézésével

A dox egy teljesen új szolgáltató. Még vannak néha lassulások, de már ezen is dolgoznak, viszont itt megy a fórumom, működik a regisztráció és eddig semmi gondom nem volt még. Remélem nem is lesz. A másik pozitív dolog, hogy az ingyenes tárhely 300 MB ami elég jónak számít szerintem. Csak az atw versenyezhet vele ilyen szempontból, de ott sok a php-s gond.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egyéb Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
2 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban