Nyitólap | Regisztráció | Kapcsolat | English |   

PHP-Nuke PHP-Nuke
PHP-Nuke Portál :: Téma megtekintése - mainfile hiba
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Mielőtt feltennéd a kérdésed, kérlek használd a Fórum keresőjét! Lehet, hogy a kérdés már szerepel a fórumban és meg is van válaszolva.
Hozzászólásodban ne használd a <javascript></javascript> valamint <SCRIPT></SCRIPT> html tag-eket, módosítva használd pl.: <javas*cript>

mainfile hiba

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> PHP-NUKE 7.8
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
titanium011
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2014. Július 26. Szombat, 21:00    Hozzászólás témája: mainfile hiba Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok

telepíteném a nuke-ot de ez a hibaüzi kacsint vissza.

Fatal error: Call to undefined function import_request_variables() in /volume1/web/nuke/mainfile.php on line 64

ezzel mit lelehet tenni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BLaci
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2014. Július 27. Vasárnap, 7:45    Hozzászólás témája: Re: mainfile hiba Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos a választ nem tudom.
De talán segítene ha leírnád hogy melyik verziót és hova akartad telepíteni. Továbbá honnan töltötted le.
Hátha ez alapján valaki tud segíteni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
titanium011
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2014. Július 27. Vasárnap, 9:47    Hozzászólás témája: : mainfile hiba Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia

Innet lett letoltve a 7.8as de olvastam hogy az nem stabil igy akar a 7.5is jo nekem, bar annal is ezt a hibat irta ki. Egy synology diskstation ds213j re telepitenem.
Marina db es phpmyadmin fut a szeron, sql file feltoltve config file kitoltve.

Koszonom a valaszt elore is.
Vissza az elejére
BLaci
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2014. Július 27. Vasárnap, 12:12    Hozzászólás témája: : mainfile hiba Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet hogy rosszul értem. De ha jól értem akkor saját szerverre (gépre ) szeretnéd telepíteni? Nem pedig egy tárhelyszolgáltató tárhelyére?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BLaci
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2014. Július 27. Vasárnap, 12:36    Hozzászólás témája: : mainfile hiba Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet hogy hülyeséget írok de lehet hogy egy php függvény tiltva van a szerveren.
Ha saját gépre (szerverre) akarod telepíteni akkor esetleg próbáld ki ezt: http://www.nuker.hu/letoltesek-4.html
Elméletileg létre hoz egy kifejezetten a Nuke számára szükséges környezetet.
És próbáld meg a 7.6 vagy a 7.9-es verziókat.
Vissza az elejére
titanium011
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2014. Július 27. Vasárnap, 12:58    Hozzászólás témája: : mainfile hiba Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen sajat szerver.koszonom megnezem amit irtal aztan leirom hogy sikerult.
Vissza az elejére
titanium011
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2014. Július 27. Vasárnap, 13:38    Hozzászólás témája: : mainfile hiba Hozzászólás az előzmény idézésével

Most nezem hogy ez win 32bithez van, a szeromon linux alapu synology dsm 5.0 fut. Sad
Vissza az elejére
BLaci
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2014. Július 27. Vasárnap, 13:43    Hozzászólás témája: : mainfile hiba Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor próbáld meg ezt hátha van benne Linuxhoz is mert elég nagy fájl: http://www.nuker.hu/letoltesek-339.html

Esetleg nézd meg hogy a mainfile.php 64-ik sorában mi van. Hátha annak alapján ki tudod silabizálni hogy mi hiányzik a nukenak.
Vissza az elejére
titanium011
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2014. Július 27. Vasárnap, 14:35    Hozzászólás témája: : mainfile hiba Hozzászólás az előzmény idézésével

Oks ezt megnezem. Viszont neztemna 64. Sort az elso hszbe bele is irtam mi a hibauzi de nem jottem ra.
Vissza az elejére
BLaci
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2014. Július 27. Vasárnap, 16:06    Hozzászólás témája: : mainfile hiba Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is néztem a 64-ik sort, de nem lettem okosabb én sem tőle.
Még egy ötletem van. Próbáld meg a legújabb Nuket felrakni. A hivatalos oldalról letöltheted.
Vissza az elejére
titanium011
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2014. Július 27. Vasárnap, 21:09    Hozzászólás témája: : mainfile hiba Hozzászólás az előzmény idézésével

nah most a 8.0 rendszerrel próbálkozom arra ezt a hibát dobja.

Warning: ob_start(): second array member is not a valid method in /volume1/web/nuke/mainfile.php on line 80
Vissza az elejére
BLaci
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2014. Július 28. Hétfő, 6:30    Hozzászólás témája: : mainfile hiba Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos nincs ötletem.
Vissza az elejére
titanium011
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2014. Július 28. Hétfő, 10:08    Hozzászólás témája: : mainfile hiba Hozzászólás az előzmény idézésével

tipp, hogy kitől lehetne ezt megkérdezni?
Vissza az elejére
BLaci
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2014. Július 28. Hétfő, 10:45    Hozzászólás témája: : mainfile hiba Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos csak erről az oldalról van tudomásom. Sajnos a nagyok akik igazán értetek hozzá már nem jàrnak ide.
De nekem az a gyanum hogy szerver beàllìtàsi gondod van.
Vissza az elejére
BLaci
NukeRke
NukeRke

HozzászólásElküldve: 2014. Július 28. Hétfő, 11:26    Hozzászólás témája: : mainfile hiba Hozzászólás az előzmény idézésével

Talàltam neked valamit. Esetleg próbàld ki. https://www.apachefriends.org/hu/index.html
Van linuxra php környezet.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> PHP-NUKE 7.8 Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban