Nyitólap | Regisztráció | Kapcsolat | English |   

PHP-Nuke PHP-Nuke
PHP-Nuke Portál :: Téma megtekintése - 4nalbum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Mielőtt feltennéd a kérdésed, kérlek használd a Fórum keresőjét! Lehet, hogy a kérdés már szerepel a fórumban és meg is van válaszolva.
Hozzászólásodban ne használd a <javascript></javascript> valamint <SCRIPT></SCRIPT> html tag-eket, módosítva használd pl.: <javas*cript>

4nalbum
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Modulok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Peak
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2006. November 11. Szombat, 15:34    Hozzászólás témája: : 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

Segítsetek! azt írja ki mindig, hogy a kép formátuma nem megfelő vagy a nem adta nevet... amikor képet akarok feltölteni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
constantin
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2006. December 15. Péntek, 18:59    Hozzászólás témája: RE Hozzászólás az előzmény idézésével

Peak írta:
Segítsetek! azt írja ki mindig, hogy a kép formátuma nem megfelő vagy a nem adta nevet... amikor képet akarok feltölteni!

szia
nekem is ez a problémám. esetleg megtudtad oldani aproblémát?
mert én nem tudok rájönni
supi007
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2007. Február 25. Vasárnap, 1:14    Hozzászólás témája: 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello,

Az http://extra.hu oldalon regisztráltam az oldalam és az 4nAlbum ezt adja vissza, amikor kategóriát akarok létrehozni vagy új médiát hozzáadni. Mi lehet a probléma? A php.ini nem tudom szerkeszteni, mert nem vagyok rendszergazda az extran és az english.txt sem ad megoldást. Sad

"A média, amelyet fel akart tölteni meghaladja az ALBUM modul 'Általános beállítások'-ban vagy a 'php.ini'-ben engedélyezett médiaméretet.
Talán el kellene újra olvasni az erre vonatkozó információkat az Infó & Telepítés (english.txt) nevű fájlban!"
Pearly
NukeR
NukeR

HozzászólásElküldve: 2007. Február 28. Szerda, 19:26    Hozzászólás témája: Re: 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

supi007 írta:
Hello,

Az http://extra.hu oldalon regisztráltam az oldalam és az 4nAlbum ezt adja vissza, amikor kategóriát akarok létrehozni vagy új médiát hozzáadni. Mi lehet a probléma? A php.ini nem tudom szerkeszteni, mert nem vagyok rendszergazda az extran és az english.txt sem ad megoldást. Sad

"A média, amelyet fel akart tölteni meghaladja az ALBUM modul 'Általános beállítások'-ban vagy a 'php.ini'-ben engedélyezett médiaméretet.
Talán el kellene újra olvasni az erre vonatkozó információkat az Infó & Telepítés (english.txt) nevű fájlban!"

Hi!
Nekem az uw-n nem sikerült beüzemelni ...... akkor biztosan az a tárhely se jó a célra és az lehet a gond szerintem. Ha nem az akkor valami más, de erre tapogatózz szerintem......... Wink
vilike
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2007. Március 1. Csütörtök, 1:07    Hozzászólás témája: : 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

Már régóta "erőlködöm" a galériákkal az ingyenes helyeken.
Eddigi tapasztalatom:
Extra.hu - még nem sikerült, bár az "sBlog" feltöltője működik;
Ultraweb: A 4nAlbum 0.91-et sikeresen átírtam, 100 %-ban működik!
Referencia: http://www.drgulyas.uw.hu/
Letölthető (regisztráció szükséges!): http://heresznye.extra.hu/modules.php?name=Downloads&op=getit&lid=17
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aarnyek
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2007. Március 2. Péntek, 19:21    Hozzászólás témája: : 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

vilike írta:
Már régóta "erőlködöm" a galériákkal az ingyenes helyeken.
Eddigi tapasztalatom:
Extra.hu - még nem sikerült, bár az "sBlog" feltöltője működik;
Ultraweb: A 4nAlbum 0.91-et sikeresen átírtam, 100 %-ban működik!
Referencia: http://www.drgulyas.uw.hu/
Letölthető (regisztráció szükséges!): http://heresznye.extra.hu/modules.php?name=Downloads&op=getit&lid=17

Pedig a coppermine 1.4.10 egész kiválóan működik az extrán. Ami ITT látható is
Vissza az elejére
supi007
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2007. Március 7. Szerda, 20:54    Hozzászólás témája: Re: 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

Pearly írta:
[..]

Hi!
Nekem az uw-n nem sikerült beüzemelni ...... akkor biztosan az a tárhely se jó a célra és az lehet a gond szerintem. Ha nem az akkor valami más, de erre tapogatózz szerintem......... Wink

Ettől tartottam, hogy szolgáltatás probléma lesz Sad Azért köszi.
Úgy csináltam meg, hogy localhostban feltöltöm a képeket, ezek szépen létrehozzák a bejegyzéseket az adatbázisban, aztán kiexportálom az adatrekordot a képeket meg simán felrakom abba a könyvtárba, amire hivatkozik Rolling Eyes
Csak ez így kényelmetlen. Ha esetleg másvalakinek van tippje az ne tartsa vissza Arrow
Vissza az elejére
tbesze
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2007. Július 14. Szombat, 12:55    Hozzászólás témája: ?? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Legyetek szívesek segítsetek! Betettem a 4nAlbum Version - 0.92-est. A képek minden gond nélkül felmennek. De én szeretnék videokat, és mp3-at is
feltölteni és futtatni. Azt sejtem hogy a megjelenítő kodokkal kell kezdenem valamit, de nem jövök rá a megoldásra, hiába olvasok végig itt is és máshol is mindent. Tudom bennem van a hiba. Sad Légyszi segítsen valaki nekem!!
Előre is köszi!
Vissza az elejére
supi007
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2007. Július 25. Szerda, 7:59    Hozzászólás témája: 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

extrán kellene működni a 4nalbumnak? Elképzelhető, hogy azért nem tudok képet feltölteni, mert nincs is jogom? Valaki utánajárt már ennek. Az én hibaüzim a következő: "Ez a fájl nem tölthető fel: A fájltípus nem támogatott vagy nem adtál nevet a fájlnak." - természetesen jpg a kép formátuma és nevet is adtam neki
Vissza az elejére
vukk
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2013. Június 8. Szombat, 11:02    Hozzászólás témája: : 4nalbum Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv ha valahol nem működik a feltöltés vagy fáj méret gond van gyökérkönyvtárban" tmp "könyvtárat kell létrehozni s máris tölti a képeket
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Modulok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
6 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban