Nyitólap | Regisztráció | Kapcsolat | English |   

PHP-Nuke PHP-Nuke
PHP-Nuke Portál :: Téma megtekintése - Fórum probléma - Illegal Content hibaüzenet
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Mielőtt feltennéd a kérdésed, kérlek használd a Fórum keresőjét! Lehet, hogy a kérdés már szerepel a fórumban és meg is van válaszolva.
Hozzászólásodban ne használd a <javascript></javascript> valamint <SCRIPT></SCRIPT> html tag-eket, módosítva használd pl.: <javas*cript>

Fórum probléma - Illegal Content hibaüzenet

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Modulok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
CharlieBrown
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2005. Január 29. Szombat, 20:07    Hozzászólás témája: Fórum probléma - Illegal Content hibaüzenet Hozzászólás az előzmény idézésével

Frissítettem 6.9-7.6-ra az oldalt.
Ezek után feltelepítettem nagy nehezen a nuke sentinel-t.

Namost az a problémám, hogy nem tudom melyik zavarhatott be...

A hiba:

fórumban keresek bármilyen szövegre, a találati listát kidobja, de amikor a találati listában rákattintok a nekem tetsző sorra, Illegal Content hibaüzenetet kapok egy gyönyörű fehér oldalon Confused

Ugyanez előjön a "hozzászólások az utolsó látogatás óta" funció hasonló használatakor....

Igazán nem találatam erre vonatkozó infót több fórumon keresve sem, kérlek segítsetek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Január 29. Szombat, 21:17    Hozzászólás témája: Re: Fórum probléma - Illegal Content hibaüzenet Hozzászólás az előzmény idézésével

CharlieBrown írta:
Frissítettem 6.9-7.6-ra az oldalt.
Ezek után feltelepítettem nagy nehezen a nuke sentinel-t.

Namost az a problémám, hogy nem tudom melyik zavarhatott be...

A hiba:

fórumban keresek bármilyen szövegre, a találati listát kidobja, de amikor a találati listában rákattintok a nekem tetsző sorra, Illegal Content hibaüzenetet kapok egy gyönyörű fehér oldalon Confused

Ugyanez előjön a "hozzászólások az utolsó látogatás óta" funció hasonló használatakor....

Igazán nem találatam erre vonatkozó infót több fórumon keresve sem, kérlek segítsetek.

includes/sentinel.php -ban ez kod okozhatja a problemat:
Kód:
// Stop Santy Worm
$bad_uri_content="rush,highlight,perl,chr(,pillar,visualcoder,sess_";
global $REQUEST_URI;
$tmp=explode(",",$bad_uri_content);
while(list($id,$uri_content)=each($tmp)) {
   if (strpos($REQUEST_URI,$uri_content)) {
      die("Illegal Content");
   }
}

Csak az a gond hogy igazsag szerint ezt nem kellene bantani.
Mivel ez a kod vedi meg az oldalad a fegekkel szemben.
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2005. Január 29. Szombat, 21:45    Hozzászólás témája: Re: Fórum probléma - Illegal Content hibaüzenet Hozzászólás az előzmény idézésével

black71 írta:

a nem kene bantani, es a bantom, h mukodjon az oldal...

asszem fajsulyosabb ez annal, mintsem hogy ezert alapveto funkcionalitasi hiba legyen az oldalon Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Január 29. Szombat, 22:02    Hozzászólás témája: Re: Fórum probléma - Illegal Content hibaüzenet Hozzászólás az előzmény idézésével

CharlieBrown írta:
black71 írta:

a nem kene bantani, es a bantom, h mukodjon az oldal...

asszem fajsulyosabb ez annal, mintsem hogy ezert alapveto funkcionalitasi hiba legyen az oldalon Confused

Egyenlore kommentezd ki, utanna nezek mi lehet az a karakter esetleg mas egyeb ami miatt kibukik.
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Január 29. Szombat, 22:32    Hozzászólás témája: Sentinel Hozzászólás az előzmény idézésével

A kovetkezoket talaltam.
A kod a forum vedelmet biztositja.
Tehat ha kommentezed akkor vedtelen marad a fergekkel szemben.
Frissitsd az oldalad a ChatServ 2.8 javitassal, valamint a forumot is 2.0.11 verziora, es vedve lessz az oldalad tovabbra is, jobban mondva a forumod.
2.0.11 v. forumot letoltheted ITT.
Van egy masik lehetoseg is.
Keresd ezt a sort:
Kód:
$bad_uri_content="rush,highlight,perl,chr(,pillar,visualcoder,sess_";

modositsd erre:
Kód:
$bad_uri_content="rush,perl,chr(,pillar,visualcoder,sess_";

Valamint az is egy megoldas hogy kommentezed es az ITT leirtak szerint jarsz el.
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2005. Január 29. Szombat, 22:40    Hozzászólás témája: Re: Fórum probléma - Illegal Content hibaüzenet Hozzászólás az előzmény idézésével

black71 írta:
Egyenlore kommentezd ki, utanna nezek mi lehet az a karakter esetleg mas egyeb ami miatt kibukik.

na igy most megy.
Jazzberyvel multkor szenvedtunk ezzel vagy 1 oran keresztul MSN-en, akkor olyannyira osszekutyulodott a dolog, h ujrahuztam sentinelt...

lehet, h megen ez lesz, de mar kezdek eddigeddig lenni vele.... Confused
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Modulok Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban