Nyitólap | Regisztráció | Kapcsolat | English |   

PHP-Nuke PHP-Nuke
PHP-Nuke Portál :: Téma megtekintése - Webshop modul, avagy mit ajánlasz?
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Mielőtt feltennéd a kérdésed, kérlek használd a Fórum keresőjét! Lehet, hogy a kérdés már szerepel a fórumban és meg is van válaszolva.
Hozzászólásodban ne használd a <javascript></javascript> valamint <SCRIPT></SCRIPT> html tag-eket, módosítva használd pl.: <javas*cript>

Webshop modul, avagy mit ajánlasz?
Ugrás oldalra 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Modulok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sagal
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 27. Csütörtök, 19:30    Hozzászólás témája: Webshop modul, avagy mit ajánlasz? Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérdést a topic címe magában hordozza:

-milyen webshop modult tudnátok ajánlani használatra 7.6-os nuke alatt is fut, könnyű a managelése stb stb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Január 27. Csütörtök, 20:54    Hozzászólás témája: Re: Webshop modul, avagy mit ajánlasz? Hozzászólás az előzmény idézésével

sagal írta:
Kérdést a topic címe magában hordozza:

-milyen webshop modult tudnátok ajánlani használatra 7.6-os nuke alatt is fut, könnyű a managelése stb stb.

Ez ilyen szempontbol nem fog problemat okozni http://www.nuker.hu/letoltesek-161.html , de ha ettol komolyabra gondolsz akkor osc2nuke ami neked kell.
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 27. Csütörtök, 21:18    Hozzászólás témája: : Webshop modul, avagy mit ajánlasz? Hozzászólás az előzmény idézésével

Elkezdtem próbálgatni.......még magyarítgatom...
Vissza az elejére
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Január 27. Csütörtök, 21:32    Hozzászólás témája: : Webshop modul, avagy mit ajánlasz? Hozzászólás az előzmény idézésével

sagal írta:
Elkezdtem próbálgatni.......még magyarítgatom...

Van hozza forditas is a letoltesekben
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 28. Péntek, 7:24    Hozzászólás témája: : Webshop modul, avagy mit ajánlasz? Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi letöltöttem!

Mintha a gombok ikonjai angolok lennének.....your cart stb.

Lehet hogy lekopizom a tieidet, de csak ha megy a választott témámhoz.... Wink
Vissza az elejére
polgar
Dr.NukeR
Dr.NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Február 6. Vasárnap, 13:51    Hozzászólás témája: : Webshop modul, avagy mit ajánlasz? Hozzászólás az előzmény idézésével

osc2nuke 7.4 nukéhoz van. elmegy 7.6 alatt is.Ja és van hozzá magyarítás valahol?Vagy kellene valami kömolyabb webshop lehetőleg ingyenes és nuké ba integrálható de ha nem lehet nuke ba tenni az se gond mert akkor csinállok neki valahogy egy subdomaint.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sagal
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Február 6. Vasárnap, 19:46    Hozzászólás témája: : Webshop modul, avagy mit ajánlasz? Hozzászólás az előzmény idézésével

polgar írta:
osc2nuke 7.4 nukéhoz van. elmegy 7.6 alatt is.Ja és van hozzá magyarítás valahol?Vagy kellene valami kömolyabb webshop lehetőleg ingyenes és nuké ba integrálható de ha nem lehet nuke ba tenni az se gond mert akkor csinállok neki valahogy egy subdomaint.

az osc2nuke-t hol tudom letölteni?
A magyarítás miért probléma? Simán Wink csak mond az utat.....
Vissza az elejére
polgar
Dr.NukeR
Dr.NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Február 6. Vasárnap, 20:04    Hozzászólás témája: : Webshop modul, avagy mit ajánlasz? Hozzászólás az előzmény idézésével

én rákerestem a google.com on.
De az ami fenn van az már tartalmazza a nuke 7.4 et ha jól láttam.de nekem ugy nem jó mert eleve van egy 7.6 om telepítve.Nekem csak a shop része kellene . http://www.osc2nuke.com/ aztán regisztrálás nélkül töltögethetsz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Február 6. Vasárnap, 22:06    Hozzászólás témája: : Webshop modul, avagy mit ajánlasz? Hozzászólás az előzmény idézésével

polgar írta:
én rákerestem a google.com on.
De az ami fenn van az már tartalmazza a nuke 7.4 et ha jól láttam.de nekem ugy nem jó mert eleve van egy 7.6 om telepítve.Nekem csak a shop része kellene . http://www.osc2nuke.com/ aztán regisztrálás nélkül töltögethetsz

http://www.oscommerce.com
Dr.NukeR
Dr.NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Február 6. Vasárnap, 22:24    Hozzászólás témája: : Webshop modul, avagy mit ajánlasz? Hozzászólás az előzmény idézésével

És ebböl melyik kell linux vagy windows?
Vissza az elejére
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Február 6. Vasárnap, 22:26    Hozzászólás témája: : Webshop modul, avagy mit ajánlasz? Hozzászólás az előzmény idézésével

polgar írta:
És ebböl melyik kell linux vagy windows?

Tok mind1.
Az egyik .zip a masik .tg vagy tar, szal csak a csomag tomoritese mas.
Dr.NukeR
Dr.NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Február 6. Vasárnap, 22:32    Hozzászólás témája: : Webshop modul, avagy mit ajánlasz? Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi.Ezt ha jól látom nukéba nem telepíthető modulként
Vissza az elejére
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Február 6. Vasárnap, 23:05    Hozzászólás témája: : Webshop modul, avagy mit ajánlasz? Hozzászólás az előzmény idézésével

polgar írta:
Köszi.Ezt ha jól látom nukéba nem telepíthető modulként

Jol latod.
Ezt irtad "Nekem csak a shop része kellene "
Dr.NukeR
Dr.NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Február 7. Hétfő, 10:01    Hozzászólás témája: : Webshop modul, avagy mit ajánlasz? Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok köszoi jó lesz.Aldomainre tudom taelepíteni asszem.Elvileg az díjmentes csak még nem tudom hogy csinállom meg.
Vissza az elejére
dedyke
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Máj 23. Hétfő, 20:49    Hozzászólás témája: Egy kérdés! Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintetek, az Aser's webshop modult rá lehetne e bírni, hogy egy áruház létező készletének adatbázisából dolgozzon? Így a valós készletet mutatná a vásárló felé (x, y-ból ennyi és ennyi van raktáron) és nem történne már elfogyott, vagy nem létező termékre érkező megrendelés,eladás... Rolling Eyes
Vagy ha ezzel nem megy a készletezés mit ajánlotok Nuke alá Question
Példák amikre gondolok: Mistral.hu, speedshop.hu
Tudom ezek nem nukés alapú oldalak, de valami hasonlóra gondolok.
Előre is kösz, a javaslatokért!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Modulok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban