Nyitólap | Regisztráció | Kapcsolat | English |   

PHP-Nuke PHP-Nuke
PHP-Nuke Portál :: Téma megtekintése - CNB Your Account 750 440
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Mielőtt feltennéd a kérdésed, kérlek használd a Fórum keresőjét! Lehet, hogy a kérdés már szerepel a fórumban és meg is van válaszolva.
Hozzászólásodban ne használd a <javascript></javascript> valamint <SCRIPT></SCRIPT> html tag-eket, módosítva használd pl.: <javas*cript>

CNB Your Account 750 440
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Modulok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
polgar
Dr.NukeR
Dr.NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 26. Szerda, 21:11    Hozzászólás témája: : CNB Your Account 750 440 Hozzászólás az előzmény idézésével

argentindog@localhost
Biztos ehhez az adatbázishoz csatlakoznál és jó jelszóval.Mert ez Access denied for user: 'argentindog@localhost' (Using password: YES.. azt jelenti.hogyx nincs jogod hozzá, Vagy kizártak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
jolaszlo
NukeR
NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 26. Szerda, 21:42    Hozzászólás témája: : CNB Your Account 750 440 Hozzászólás az előzmény idézésével

polgar írta:
argentindog@localhost
Biztos ehhez az adatbázishoz csatlakoznál és jó jelszóval.Mert ez Access denied for user: 'argentindog@localhost' (Using password: YES.. azt jelenti.hogyx nincs jogod hozzá, Vagy kizártak.

A modulal van valami mert localon is csinálja és leszedtem feltetem az eredetit és az megy.
Milehet a hiba,

E39.HU
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsolt03
Új NukeR
Új NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 26. Szerda, 22:01    Hozzászólás témája: : CNB Your Account 750 440 Hozzászólás az előzmény idézésével

black71 írta:
Zsolt03 írta:
black71 írta:
Zsolt03 írta:
7.5 Lehet,hogy ez a baj?

Nem ez nem baj.
Valamit install kozben nem csinaltal jol.
Az extras konyvtar tartalmat nem masoldtad veletlenul fel?

De aszthiszem véletlenül az is felment. Most le kéne szednem az egészet?

Csak azokat a file-kat torold amiket az extras konyvtar tartalmaz.

Köszi a segítséget! Mostmár mükszik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jolaszlo
NukeR
NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 26. Szerda, 22:25    Hozzászólás témája: : CNB Your Account 750 440 Hozzászólás az előzmény idézésével

black71 írta:
jolaszlo írta:
Milehet a baj? és nem jelentkezik be a cookikal problémázik valamit.De ha törlöm a cookikat akkor is marad a helyzet.

Az adatbazishoz nem tud csatlakozni, de ez amiatt erdekes mert elvileg a lapodnak sem kellene mennie.
Es ha megnezed a hibat sem a Your Account okozza.

Most nézem,hogy módositani kell a Mainfile.php-t Jól látom?És mitkel még módositani?

E39.HU
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Január 26. Szerda, 22:43    Hozzászólás témája: : CNB Your Account 750 440 Hozzászólás az előzmény idézésével

jolaszlo írta:
Most nézem,hogy módositani kell a Mainfile.php-t Jól látom?És mitkel még módositani?

A mainfile.php -be ezeket a sorokat kell bemasolni az utolso sor (?>) fole:
Kód:
  if ($forum_admin == 1) {
         include("../../../modules/Your_Account/includes/mainfileend.php");
     } elseif ($inside_mod == 1) {
         include("../../modules/Your_Account/includes/mainfileend.php");
     } else {
         include("modules/Your_Account/includes/mainfileend.php");
     }

NukeR
NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 26. Szerda, 23:11    Hozzászólás témája: : CNB Your Account 750 440 Hozzászólás az előzmény idézésével

black71 írta:
jolaszlo írta:

A mainfile.php -be ezeket a sorokat kell bemasolni az utolso sor (?>) fole:
Kód:
  if ($forum_admin == 1) {
         include("../../../modules/Your_Account/includes/mainfileend.php");
     } elseif ($inside_mod == 1) {
         include("../../modules/Your_Account/includes/mainfileend.php");
     } else {
         include("modules/Your_Account/includes/mainfileend.php");
     }

Ok. kösz. most be enged de kilépésnél ezt a hibát adja:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /WWW/com/argentindog/www/index.php:9) in /WWW/com/argentindog/www/modules/Your_Account/includes/mainfileend.php on line 82

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /WWW/com/argentindog/www/index.php:9) in /WWW/com/argentindog/www/modules/Your_Account/includes/mainfileend.php on line 83

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /WWW/com/argentindog/www/index.php:9) in /WWW/com/argentindog/www/modules/Your_Account/includes/mainfileend.php on line 84

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /WWW/com/argentindog/www/index.php:9) in /WWW/com/argentindog/www/modules/Your_Account/includes/mainfileend.php on line 85

Ez van a 82,83,84,85-ik sorba

Kód:
setcookie("CNB_test1","value1");
setcookie("CNB_test2","value2",time()+3600);
setcookie("CNB_test3","value3",time()+3600,"/");
setcookie("CNB_test4","value4",time()+3600,"$ya_config[cookiepath]");

Ez miért van?

E39.HU
Vissza az elejére
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Január 26. Szerda, 23:56    Hozzászólás témája: : CNB Your Account 750 440 Hozzászólás az előzmény idézésével

jolaszlo írta:
Ez miért van?

Jartam az oldaladon de nem tapasztaltam ezt a hibat.
NukeR
NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 27. Csütörtök, 0:10    Hozzászólás témája: : CNB Your Account 750 440 Hozzászólás az előzmény idézésével

black71 írta:
jolaszlo írta:
Ez miért van?

Jartam az oldaladon de nem tapasztaltam ezt a hibat.

Kijelentkezés után adja ezt.De most kikomenteztem ezeket a sorokat most igy nem dobja ki.

E39.HU
Vissza az elejére
lala
NukeR
NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 27. Csütörtök, 8:50    Hozzászólás témája: : CNB Your Account 750 440 Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Már egyszer telepítettem a CNB Your Account 7.5 440b2 mint azt látni lehet a topic elején.Minden szép és jó volt de tegnap este csináltam egy test usert freemail-es cimmel , vagyis csak csináltam volna mert nem küld mailt, hm... ,érdekesnek találom hogy egyik nap jó másik nap nem, A CNB Your Account 7.5 440b2 óta amiket telepítettem: Coppermine Photo Gallery, AserShop bár szeríntem ezeknek nem sok közük van hozzá.
Addig is vissza raktam az eredetit. Lehet hogy ez a dolog valami külső hack eredménye?Tudtok tanácsot adni hogy mi okoza ezt mert nem ez az első eset. Ráadásul a senti is egy kicsit érdekes lett.

PHP-NUKE 7.9 + Chatserv Patch 3.1
Vissza az elejére
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Január 27. Csütörtök, 9:39    Hozzászólás témája: : CNB Your Account 750 440 Hozzászólás az előzmény idézésével

Freemail.hu -s email-is regisztracioknal tapasztaltam en is hasonlot.
De ennek semmi koze a Your Account modulhoz. Ha az elso esetben elkuldi a levelet, es a tovabbiakban nincs semmi modositas, akkor az a tobbi levelet is ugyan ugy kuldi. Ez script ez nem egy olyan dolog hogy egyik nap mukodik a masik nap nem. Tehat ha mas emailre cimre elmennek a levelek akkor valoszinu hogy a freemail spam szuro fogja meg.
NukeR
NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 27. Csütörtök, 10:14    Hozzászólás témája: : CNB Your Account 750 440 Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos a CNB Your Account 7.5 440b2 nem küldte el a levelet de még csak a temp userba se láttam levetem a CNB Your Account 7.5 440b2 és vissza raktam az eredeit és egyböl megkapta a mailt.

Vissza az elejére
black71
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2005. Január 27. Csütörtök, 10:19    Hozzászólás témája: : CNB Your Account 750 440 Hozzászólás az előzmény idézésével

lala írta:
Nos a CNB Your Account 7.5 440b2 nem küldte el a levelet de még csak a temp userba se láttam levetem a CNB Your Account 7.5 440b2 és vissza raktam az eredeit és egyböl megkapta a mailt.

Rendben
NukeR
NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 27. Csütörtök, 11:50    Hozzászólás témája: : CNB Your Account 750 440 Hozzászólás az előzmény idézésével

lala írta:

Nekem akkor csinálja ezt ha bevan kapcsolva adminba a biztonságikód kérés.ugyan ezt csinálja.Igy kivan kapcsolva.

E39.HU
Vissza az elejére
lala
NukeR
NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 27. Csütörtök, 12:39    Hozzászólás témája: : CNB Your Account 750 440 Hozzászólás az előzmény idézésével

De eddig mindegy volt neki de egyébként csak regisztrációnál kéri a kodot,
és ugy se ment

Vissza az elejére
jolaszlo
NukeR
NukeR

HozzászólásElküldve: 2005. Január 27. Csütörtök, 13:11    Hozzászólás témája: : CNB Your Account 750 440 Hozzászólás az előzmény idézésével

lala írta:
De eddig mindegy volt neki de egyébként csak regisztrációnál kéri a kodot,
és ugy se ment

én végig próbálgatam minden beállítást és csak ki kapcsolt állapotba müködik.

E39.HU
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Modulok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  Következő
12 / 24 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban